lupa
Hledat přesný výraz
Hudební skladatel Ladislav Kubeš senior (1924 – 1998)

Povím vám, proč mám rád dechovou hudbu a proč jsem jí oddaně sloužil:
protože jejím základem je dech. Bez dechu není života, dech je tvořivá síla.

Naši dědové a otcové to věděli, a kdo to chce dnes popírat, je sám proti sobě. Česká dechovka nezahyne, její krásná živá tradice to nedovolí.

Akce

  • 24. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DECHOVÝCH HUDEB KUBEŠOVA SOBĚSLAV 21.+22.07.2018

    24. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DECHOVÝCH HUDEB KUBEŠOVA SOBĚSLAV 21.+22.07.2018

  • Magazin für böhmische und mährische Blasmusik

    Magazin für böhmische und mährische Blasmusik

  • již od  7. 7. 2009 pro vás hraje první dechovkové rádio

    již od 7. 7. 2009 pro vás hraje první dechovkové rádio

 

Jak nakupovat

1. Hlavní zásady

a) Zákazník je povinen před započetím nákupu seznámit se s tímto nákupním řádem, dodacími a reklamačními podmínkami.
b) Cena za zboží je uvedena včetně DPH. Naopak cena neobsahuje přepravné a balné.
c) V případě potřeby (potvrzení objednávky a pod.) je zákazník kontaktován elektronickou poštou, telefonem nebo faxem.
d) Zákazník má právo bez udání důvodu vrátit zboží do 14 dnů po jeho obdržení a požadovat zpět peníze nebo jiné zboží. Vrácené zboží musí být nepoškozené, v neporušeném originálním obalu. Poštovné hradí zákazník. Tímto ustanovením není nijak dotčeno právo na reklamaci.


2. Reklamační řád

a) Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout a bez zbytečného odkladu o zjištěných vadách informovat prodávajícího.
b) Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně nebo elektronickou poštou. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující v místě sídla prodávajícího:
Kubešovo hudební vydavatelství
Staroújezdská 25
190 16 Praha 9-Újezd nad Lesy
Tel. 281 021 010
Fax 281 021 013
e-mail: kubes@kubes.eu
c) K reklamaci je nutné ve všech případech přiložit kopii faktury (dodacího listu) a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.
d) Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.


3. Záruka vrácení peněz

Aby pro Vás bylo nakupování u Kubešova hudebního vydavatelství bezrizikové, dodržujeme zásadu "Záruky vrácení peněz". Je nám jasné, že nemáte možnost si zboží, námi nabízené, předem prohlédnout. Můžete se zmýlit a můžete tak obdržet zboží, které skutečně nevyužijete. Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost je bez uvedení důvodu vrátit a budou Vám neprodleně zpět zaslány peníze (ať již bankovním převodem nebo složenkou).

Podmínkou vrácení peněz je:
a) Zboží musí být naprosto neporušené, v originálním neporušeném obalu /viz ustanovení § 53, odst. 8, písm. d zákona č.40/1964 Sb. Občanského zákoníku/ , schopné dalšího prodeje.
b) Zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zboží.
c) Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové složenky.
d) Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné. Reklamace zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebudou přijaty.
Vrácené zboží zasílejte na adresu:
Kubešovo hudební vydavatelství
Staroújezdská 25
190 16 Praha 9-Újezd nad Lesy

Důležité upozornění:
Tato služba se vztahuje pouze na území České republiky.


4. Jak je zajištěna ochrana osobních dat

U Kubešova hudebního vydavatelství respektujeme Vaše soukromí. Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Přečtěte si prosím podrobnosti dále v tomto dokumentu.

Jako zákazník musíte při Vašem nákupu U Kubešova hudebního vydavatelství uvést následující údaje:
Jméno a příjmení
Úplnou poštovní adresu

Tyto informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Během vašeho objednávání zboží prostřednictvím e-shopu Kubešova hudebního vydavatelství jsou shromažďovány Vaše objednávky. To je nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a také k Vaší zpětné kontrole. Údaje o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám. Vaše osobní data jsou v rámci Kubešova hudebního vydavatelství důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům.

Kubešovo hudební vydavatelství si váží Vaší důvěry a chrání Vaše soukromá data před zneužitím. Tyto informace shromažďujeme proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Váš souhlas:
Používáním internetového obchodu Kubešova hudebního vydavatelství souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel u Kubešova hudebního vydavatelství publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce?.


5. Způsob platby a poštovní náklady

Úhrada zásilky je prováděna v hotovosti při dodání zboží na dobírku České poště a.s.

Za doručení zásilky na dobírku v České Republice prostřednictvím České pošty zaplatíte za každou zásilku poštovné dle tarifu České pošty, balné neúčtujeme.

Při zasílání zásilek přes Českou poštu se Vám pošta pokusí zásilku nejprve doručit a v případě neúspěchu nechá balík uložený na podací poště Vaší adresy po dobu 14 dní.

Pokud máte s doručením jakékoliv problémy, obraťte se na naše zákaznické oddělení.

Bude-li Vám doručena zásilka poškozená, řiďte se prosím následujícími pokyny:
a) Zásilku si vždy prohlédněte před pracovníkem pošty.
b) V případě poškození obalu /pomačkaný, roztrhaný, promočený , atd./ sepište ihned s pracovníkem pošty protokol o poškození zásilky.


6. Dodací lhůty

Objednané zboží je expedováno ihned po obdržení objednávky, dodací lhůta je maximálně 14 kalendářních dnů od data převzetí objednávky.

Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce.