Obchodní podmínky

Jak nakupovat

 

1. Hlavní zásady

 1. Zákazník je povinen před započetím nákupu seznámit se s tímto nákupním řádem, dodacími a reklamačními podmínkami.
 2. Cena za zboží je uvedena včetně DPH. Naopak cena neobsahuje přepravné a balné.
 3. V případě potřeby (potvrzení objednávky a pod.) je zákazník kontaktován elektronickou poštou, telefonem nebo faxem.
 4. Zákazník má právo bez udání důvodu vrátit zboží do 14 dnů po jeho obdržení a požadovat zpět peníze nebo jiné zboží. Vrácené zboží musí být nepoškozené, v neporušeném originálním obalu. Poštovné hradí zákazník. Tímto ustanovením není nijak dotčeno právo na reklamaci.

 

2. Reklamační řád

 1. Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout a bez zbytečného odkladu o zjištěných vadách informovat prodávajícího.
 2. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně nebo elektronickou poštou. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující v místě sídla prodávajícího:

Kubešovo hudební vydavatelství, provozovna
Staroújezdská 25
190 16 Praha 9-Újezd nad Lesy
tel.: +420  602 166 777
e-mail: kubes@kubes.eu

 1. K reklamaci je nutné ve všech případech přiložit kopii faktury (dodacího listu) a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.
 2. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

 

3. Záruka vrácení peněz

Aby pro Vás bylo nakupování u Kubešova hudebního vydavatelství bezrizikové, dodržujeme zásadu "Záruky vrácení peněz". Je nám jasné, že nemáte možnost si zboží, námi nabízené, předem prohlédnout. Můžete se zmýlit a můžete tak obdržet zboží, které skutečně nevyužijete. Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost je bez uvedení důvodu vrátit a budou Vám neprodleně zpět zaslány peníze (ať již bankovním převodem nebo složenkou).

Podmínkou vrácení peněz je:

 1. Zboží musí být naprosto neporušené, v originálním neporušeném obalu /viz ustanovení § 53, odst. 8, písm. d zákona č.40/1964 Sb. Občanského zákoníku/ , schopné dalšího prodeje.
 2. Zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zboží.
 3. Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové složenky.
 4. Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné. Reklamace zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebudou přijaty.
 5. Vrácené zboží zasílejte na adresu:

Kubešovo hudební vydavatelství
Staroújezdská 25
190 16 Praha 9-Újezd nad Lesy


Důležité upozornění: Tato služba se vztahuje pouze na území České republiky.

 

4. Jak je zajištěna ochrana osobních dat

U Kubešova hudebního vydavatelství respektujeme Vaše soukromí. Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Přečtěte si prosím podrobnosti dále v tomto dokumentu.

Jako zákazník musíte při Vašem nákupu U Kubešova hudebního vydavatelství uvést následující údaje:
Jméno a příjmení
Úplnou poštovní adresu

Tyto informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Během vašeho objednávání zboží prostřednictvím e-shopu Kubešova hudebního vydavatelství jsou shromažďovány Vaše objednávky. To je nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a také k Vaší zpětné kontrole. Údaje o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám. Vaše osobní data jsou v rámci Kubešova hudebního vydavatelství důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům.

Kubešovo hudební vydavatelství si váží Vaší důvěry a chrání Vaše soukromá data před zneužitím. Tyto informace shromažďujeme proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Váš souhlas:
Používáním internetového obchodu Kubešova hudebního vydavatelství souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel u Kubešova hudebního vydavatelství publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce".

 

5. Způsob platby a poštovní náklady

Úhrada zásilky je prováděna v hotovosti při dodání zboží na dobírku České poště a.s.

Za doručení zásilky na dobírku v České Republice prostřednictvím České pošty zaplatíte za každou zásilku poštovné dle tarifu České pošty, balné neúčtujeme.

Při zasílání zásilek přes Českou poštu se Vám pošta pokusí zásilku nejprve doručit a v případě neúspěchu nechá balík uložený na podací poště Vaší adresy po dobu 14 dní.

Pokud máte s doručením jakékoliv problémy, obraťte se na naše zákaznické oddělení.

Bude-li Vám doručena zásilka poškozená, řiďte se prosím následujícími pokyny:

 1. Zásilku si vždy prohlédněte před pracovníkem pošty.
 2. V případě poškození obalu /pomačkaný, roztrhaný, promočený , atd./ sepište ihned s pracovníkem pošty protokol o poškození zásilky.

 

6. Dodací lhůty

Objednané zboží je expedováno ihned po obdržení objednávky, dodací lhůta je maximálně 14 kalendářních dnů od data převzetí objednávky.

Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce.

 

7. Souhlas se zasíláním newsletteru

V souladu s novou směrnicí o ochraně osobních údajů General Data Protection Regulation (GDPR) souhlasíte odesláním žádosti o zasílání newslettrů Kubešova hudebního vydavatelství se sídlem Šubertova 4/1353, 120 00 Praha 2 IČO 11204826, na Vámi uvedenou e‑mailovou adresu a souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Evidovat budeme pouze Vaší e‑mailovou adresu. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou a lze jej kdykoliv a jakýmkoliv způsobem odvolat.

 

Zasíláme pouze v České republice / Wir liefern nur in die Tschechische Republik.

Für andere Ländern der Welt treffen Sie ihre Auswahl über die Suchmaschine verschiedener Verlage oder 

Kubes-Musikverlag.atKubes-Musikverlag.chKubes-Musikverlag.de

mit musikalischem Gruß
Ihr Ladislav Kubeš.